Právnická osoba

Popis služeb

Naše zkušenosti se opírají o znalosti neveřejných nabídek telekomunikačních a datových poskytovatelů, což nám umožňuje provést co nejefektivnější optimalizaci Vašich nákladů za tyto služby. Zaručujeme, že po provedené optimalizaci Vašich výdajů ušetříte tisíce až desetitisíce korun ročně, které můžete například investovat zpět do rozvoje Vašeho podnikání.

Jste si skutečně jistí, zda platíte minimum za Vámi využívané služby?

Firemní klientele nabízíme provedení auditu Vašich výdajů za telekomunikační a datové služby. Vlastníte-li totiž v provozu více telefonních čísel, mohou být Vaše výdaje zcela neúměrně vysoké. Mohlo k tomu dojít nesprávně zvoleným tarifem, tarifem staršího data, avšak stále používaným, či přechodem k jinému poskytovateli. Možností, proč platíte více než-li skutečně musíte, může však pochopitelně být daleko více.

Optimalizaci telekomunikačních služeb provádíme na základě smlouvy o optimalizaci telekomunikačních služeb (zde ke stažení).

Co od vás potřebujeme?

K provedení auditu budeme potřebovat minimálně tři poslední měsíční vyúčtování za telekomunikační a datové služby. Pokud máte uzavřenou smlouvu s operátorem formou smlouvy významného zákazníka, a/nebo pokud máte uzavřenou smlouvu s operátorem formou rámcové smlouvy, tak prosíme, abyste si je taktéž připravili. Tyto smlouvy totiž upravují Váš program, resp. výdaje, různými benefity a pro efektivní provedení optimalizace jsou potřeba znát podmínky těchto smluv mezi Vámi a operátorem.

Speciální nabídka OUTSOURCINGU:

Využijte možnosti přenechat část či kompletní správu Vašich telekomunikačních služeb profesionálům. Zajistíme Vám buď kompletní, nebo částečnou správu dle Vašeho požadavku v daném rozsahu.

Jedná se o službu, která Vám umožňuje přenechat veškeré starosti s vyhledáním nejekonomičtější varianty telekomunikačních služeb, s vybudováním nové VPN sítě / správy té současné, správu účtů, nastavení limitů na účtech, operativní změny v tarifech/účtech dle požadavků, resp. nutných změn, řešení reklamací, sporů s poskytovatelem, jednání s poskytovatelem.

Taková služba Vám zajistí:

  • efektivnější využití Vašeho času či času Vašich zaměstnanců
  • efektivní návrh využití telekomunikačních služeb dle Vašich potřeb
  • posouzení a optimalizaci Vašich stávajících tarifů

Příklad z praxe

Firma Hvězdička s.r.o., která pro svůj chod potřebuje pouze  neomezené tarify, platila doposud za svých 25 SIM karet 600 Kč vč. DPH za každou SIM kartu. Z toho u 10 SIM karet potřebují zaměstnanci pro svou práci internet v mobilu a zbylých 15 SIM karet potřebuje pouze neomezené volání, aby mohli zaměstnanci komunikovat mezi sebou a zejména pak s klienty. Celková měsíční platba za celou firmu činila 15.000 Kč měsíčně. Po důkladném auditu našeho poradce vznikl návrh řešení, kde byly vytvořeny dvě varianty nastavení s internetem v mobilu a bez internetu v mobilu. Za telefonní čísla, která využívají mobilní internet tak po provedené optimalizaci platí zákazník 412 Kč vč. DPH a za čísla bez internetového připojení 300 Kč vč DPH. Po této úpravě se snížila celková platba pro tuto firmu na částku 8.620 Kč vč. DPH měsíčně. Celková měsíční úspora tak byla vyčíslena na 6.380 Kč měsíčně. Tato optimalizace byla nastavena s garancí na 24 měsíců a této firmě zůstala i nadále možnost čerpání nového hardwaru (např. mobilních přístrojů), na který firma obdržela dotaci ve výši 20.000 Kč. Všichni zaměstnanci mají po provedené optimalizaci naší firmou ideálně nastavené tarify, které plně podporují jejich práci a celková měsíční úspora pro tuto firmu činí necelých 43% oproti původně placené částce.

 
« Zpět na služby

Zpracovávám...